ایرانسل

مرجع خرید و فروش سیم کارت در ایران
۱۳۹۷ بيست و سوم آذر

همه
دائمی
اعتباری
همه
صفر
کارکرده
-
رند و غیر رندراهنمای رند
 • آرارات همراه
خریدار و فروشنده سیم کارت
تماس:
 09127770877
09124060036
 • موبایل تیراژه
خرید و فروش
نقد و اقساط
تماس:
09123960960
02114514-15
 • موبایل رنگین کمان
فروشنده خطوط رند و معمولی
خریدار کلیه خطوط دائمی
تماس
44288870
09122010150
 • موبایل مجید
فروش ویژه 910 و 912
تماس:
09129494320
09120303880
 • آسمان همراه
بهترین خریدار و فروشنده
تماس
09121131010
77131010
22281010
 • آرارات همراه
انواع سیم کارت
سیم کارت رند
سیم کارت همراه اول
همراه اول
تماس
09127770877
09124060036
 • امور مشترکین طهران
خرید و فروش
سیم کارت رند و معمولی
 نقد و اقساط

عبادی
30 30 115 0912
 • خرید و فروش
سیم کارت رند و معمولی
نقد و اقساط
امور مشترکین گلدیس

تماس
50 90 100 0910
صفر | کارکرده
 • همراه اول - کد 0
  400
  ~
  450
 • همراه اول - کد 1
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 2
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 3
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 4
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 5
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 6
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 7
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 8
  750
  ~
  850
 • همراه اول - کد 9
  450
  ~
  550
 • همراه اول - کد 0
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 1
  3700
  ~
  4000
 • همراه اول - کد 2
  2200
  ~
  2400
 • همراه اول - کد 3
  1450
  ~
  1600
 • همراه اول - کد 4
  1000
  ~
  1200
 • همراه اول - کد 5
  850
  ~
  1000
 • همراه اول - کد 6
  750
  ~
  850
 • همراه اول - کد 7
  600
  ~
  750
 • همراه اول - کد 8
  0
  ~
  0
 • همراه اول - کد 9
  0
  ~
  0
قیمت‌ها بر حسب هزار تومان می‌باشند.
 • خرید و فروش
سیم کارت رند و معمولی
کاترین همراه

تماس
05 51 161 0912
 • تهرانسل
پخش عمده سیم کارت
سیم کارت رند
 • خرید و فروش
نقد و اقساط
با شرایط دلخواه

تماس:
484 41 41 0912
 • مشترکین جم
خرید و فروش
نقد و اقساط
تحویل در محل
تماس:
02188888921
وقت خواندن اخبار روز یا مطالعه اخبار مهم روز

وقت خواندن اخبار روز یا مطالعه اخبار مهم روز

وقت خواندن اخبارروز یا مطالعه اخبار مهم روز

خبر فوری – فوتی ، breaking news :

اخباری است  که اگر  بلافاصله  و در اولین فرصت ممکن  از سوی  رسانه منتشر  نشوند ، ارزش  خود را از دست  می دهند.  معمولا  به  « بریکینگ  نیوزها »   مشهورند و  به  نام هایی  مانند « گزارش  ویژه  » و  یا  « خبر  و اطلاعیه رسمی »  و یه  طور کل اخبار روز  و رویدادهایی که همزمان منتشر شده  یا در  حال  وقوع اند ، بویژه  در اخبارروز  رادیو و تلویزیونی . برخی  مواقع  حتی  باعث  قطع  جریان  معمول  خبر می شوند ؛ « به گزارشی که هم اکنون  به دستمان  رسید توجه  کنید »  یا  « تام جنسون  به طور  مستقیم  و زنده  آتش  سوزی  در محل  وال استریت  را برای شما  گزارش  می کند. »

خبر خوان ،   NEWS RRADER :

خبرخوان نرم افزاری  است  که  صفحات  فید (  فید ها  اطلاعات  خام  وب  سایت ها  هستند  که معمولا  توسط  سیستم  های  مدیریت  محتوا  و با استفاده  از یکی  از استانداردهای  ایکس  ام ال  تولید  می شوند )  را در یافت  می کند و آنها  را در  یک  قالب  گرافیکی  – به  سلیقه  خواننده -  به وی  تحویل می دهد .  خبر خوان  ها  هر چیزی  را – از بریده  روزنامه ها گرفته  تا آخرین  اخبار مهم روز  و ماجراهای  جاری  در  سایت های  خبری  و وبلاگ ها – می توانند  به روز رسانی  کنند .  نرم افزارهای  خبر خوان  را می  توان  به دو دسته آنلاین ، مثل   GOOGLE READER   و   آفلاین   FEED DEMON ، مثل      تقسیم  بندی کرد . البته سایت هایی را نیز می توان  خبر خوان های  عمومی  نامید .  سایت هایی چون اخبار گوگل  و یا هو  و نمونه فارسی  آنها  یعنی   آخرین اخبار  پارسیک  را می توان  مثال هایی  برای  این نوع  خبر  خوان ها  دانست . این سایت ها و سایت  هایی  نظیر آنها  از فید های منتشر  شده  توسط  سایت  های  دیگر  برای  نمایش  اخبار  خود  البته  با معیار هایی مشخص  ، استفاده می کنند . اصطلاحات   RSS AGGREGATOR  و    NEWS AGGREGATOR نیز  به همین  معنا  به کار  می روند.

منبع:  کتاب واژه های  کلیدی  در روزنامه نگاری  ، دکتر احمد توکلی

خبر محض ،  STRAGHT  NEWS :

خبر محض به آن  خبر معمولی  یا  خبر مستقیم و بدون تفسیر  هم  می گویند  . خبر  محض  گزارشی  است  که حول  یک رویداد مشخص  -  در زمان  و مکان  مشخص  -  بدون اعمال  نظر  خبرنگاران  شکل می گیرد و وظیفه آن انتقال جزئیات  – تاحد امکان – در چارچوب  محدودیت  های زمانی  و مکانی  است .  خبر محض  بخش  اعظم  تولید  تحریریه های مطبوعات و مطالب صفحه  اول روزنامه  ها را تشکیل  می دهد . خبرگزاری  های بزرگ  بین المللی  مانند آسوشیتدپرس    AP ، یو نایتد پرس،  اینترنشنال UPI ،   فرانس  پرس   AFP  و رویترز   REUTERS مدعی هستند  همه خبرهایی  که از  سوی  آنها  مخابره  می  شوند  ،  خبر  محض  هستند ،  از آنجا  که بخش  اصلی  مطالب  روزنامه ها  را خبرهای  محض  تشکیل  می دهند ، این نوع  خبرها  باید با سادگی  و وضوح تمام تهیه  شوند . پرهیز  از الفاظ  و حاشیه  روی  در تنظیم  این نوع  خبرها ، پایه  و اساس  کار  را تشکیل  می دهد اخبار ایران .

منبع:کتاب واژه های  کلیدی در روزنامه نگاری  ، دکتر احمد توکلی

خبرهای کوتاه ، Short news :

اخبار کوتاه از چند پاراگراف کوتاه ، بین دو یا سه پاراگراف تشکیل یافته اند . دارای لید و تیتر هستند و به دلیل کوتاهی حجم خبر ، تیترها نیز به تبع آن بسیار کوتاه است . خبرهای کوتاه از خلاصه خبرها مهم تر است . خبرهای کوتاه را می توان در یک مجموعه به چاپ رساند ، اما به دلیل داشتن تیتر اگرچه به صورت جداگانه نیز درج شوند قابل تشخیص اند و در لابلای ستون ها و خبرهای دیگر گم نمی شوند. در تنظیم خبرهای کوتاه به جزئیات خبر پرداخته نمی شود ، چرا که یا اهمیت چندانی ندارند یا اصولا جزئیات آن برای خوانندگان مطلوب نیست . مکان ، منبع و تاریخ در ابتدای خبرهای کوتاه ذکر می شود در حالی که در خلاصه خبر ذکر مکان و تاریخ ارسال خبر چندان ضرورت ندارد اما باید منبع را حفظ کرد.

منبع: کتاب روزنامه نگاری نوین نوشته نعیم بدیعی و حسین قندی

خلاصه خبر  ،  news-in-brief:

خبرهایی است که از یک پاراگراف کوتاه تشکیل شده و تیتر ندارد، به همین دلیل به طور منفرد به چاپ نمی رسد ، بلکه به صورت مجموعه ای از خلاصه خبرها در جایگاه ویژه ای درج می شود . خلاصه خبرها چون تیتر ندارد در شروع پاراگراف به وسیله علامت مثل ستاره (*) یا نقطه سیاه از یکدیگر متمایز می شوند . خلاصه خبرها را معمولا به صورت دوستونی در روزنامه ها کار می کنند و مجموعا تحت عنوان « خلاصه اخبار روز » یا عناوینی چون : « خلاصه اخبار داخلی » ، « خلاصه اخبار خارجی » و … قرار می گیرند، «خلاصه خبر» هر چند که مختصر است اما به عناصر خبری پاسخ می دهد یا بهتر بگوییم به مهمترین عناصر پاسخ می دهد و مانند « لید» ویژگی های آن را دارد.

پربیننده ترین خبرها

جشنواره طلایی SimCart.com
جشنواره SimCart.com، سیم کارت دات کام هر هفته به فالورای صفحه اینستا گرامش سیم کارت رند هدیه میده. جا نمونی، سریع simcartcom@ رو داخل اینستاگرام جستجو کن و سریع صفحه مون رو فالو کن.
توافق نامه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات رایتل و مرکز فاوا نهاد ریاست جمهوری
گفتنی است رایتل به عنوان اپراتور پیشگام در معرفی خدمات جدید نسل سوم ارتباطات، بستری مناسب را برای راه اندازی دولت همراه مبتنی با چشم انداز حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای توسعه بازار تجاری اپراتوری فراهم آورده است.
رونمایی از سرویس «همراه مهربانو»؛ سرویس‌های اعتباری روی سیم‎کارت‎ زنان و دختران جوان ایرانی!
این اعتبارات در قالب اعتبارهای آموزشی، گردشگری و ... هستند که به بانوان موسسه اختصاص می‌یابد. طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، جامعه هدف طرح مهربانو، 5 میلیون نفر از زنان و دختران ایرانی را در بر می گیرد و از آنجا که سرویس جیرینگ به صورت آنلاین بر روی تمامی سیم کارت‌های همراه اول عمل می‌کند، در کمتر از یک روز تمامی این افراد می‌توانند نسبت به ثبت نام در این طرح ملی اقدام کنند
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد :اعمال تعرفه‌های اینترنت موبایل از اول دی ماه
در صورتی که تشخیص دهیم درصد قابل قبولی از مردم جامعه از نسل چهارم استفاده می‌کنند پس از ارزیابی و بررسی نظرات کلی را اعلام خواهیم کرد
لذت حداکثری از اینترنت، با بخش های متنوع کافه رایتل
هر کاربر میتواند جهت دسترسی آسانتر به بخش های کافه رایتل با نرم‌افزار QR Scanner، کدهای QR مربوط به هر سرویس را اسکن نمایید و به سرویس مورد نظر خود دسترسی پیدا کند
رایتل به عنوان غرفه برتر معرفی شد
در این لوح آمده است: "با توجه به بررسی های صورت گرفته از سه منظر نظرسنجی از متخصصان، بازدیدکنندگان و غرفه داران در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، غرفه آن شرکت محترم به عنوان غرفه برتر معرفی می گردد. ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمندتان آرزومندیم در سایر مراحل کسب و کار موفق باشید. "
36 خدمت متنوع رایتل در جزیره بی نهایت
جوکار همچنین گفت: این خدمات با استفاده از مفاهیمی همچون ارائه رسانه مکمل، استفاده از زیر ساخت شخصی و بومی سازی به خصوص در لایه ترافیک تعریف شده است. وی خاطر نشان کرد: در این جزیره تک تک بیت هایی که جابه جا می شود با رعایت حقوقی تولیدکننده محتوا و ناشر بوده و حتی یک بیت از این اطلاعات در شبکه جهانی وجود نداشته و بر روی شبکه داخلی و با استفاده از سرمایه ایرانی بارگذاری شده است. وی در خاتمه گفت تمام مشترکین رایتل قادر هستند با فعال نمودن اینترنت خود بر روی دستگاههای مجهز به سیستم عامل ios و یا اندروید از این امکانات بهره مند شوند.
ارسال رایگان، هدیه خرید غیرحضوری سیم کارت های رایتل
همچنین جهت اطلاع از وضعیت مرسوله پستی، می توان با مراجعه به وب‌سایت رایتل قسمت رهگیری سیم‌کارت‌ها، کد رهگیری پستی مرسوله خود را دریافت نمود و با مراجعه به سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست، از آخرین وضعیت ارسال آن مطلع شد
همراه اول حتما مجوز نهایی"۳G" را می‌گیرد
مرداد ماه امسال هر دو اپراتور اول و دوم ارتباطی با پایان یافتن انحصار رایتل مجوز ورود به نسل‌های سوم و بالاتر ارتباطی را دریافت کردند اما با توجه به اینکه تست ایرانسل زودتر از همراه اول صورت گرفته بود، اپراتور دوم پروانه تجاری دریافت کرد و همراه اول به شکل پایلوت مجوز ورود به این نسل‌ها را گرفت
صفحه 1 از 18